Bank głosów lektorskich

Jeszcze do niedawna bank głosów dla wielu z nas był obco brzmiącym tworem, czymś abstrakcyjnym. Obecnie to pokaźnych rozmiarów baza głosów lektorskich, zbiór różnorodnych nagrań, spośród których można dowolnie wybierać takie, jakich potrzebujemy. Bank głosów lektorów jest wyjątkowym miejscem w sieci. Zaglądają do niego producenci radiowi i telewizyjni, przedsiębiorcy i klienci indywidualni. Słowem, wszyscy, którzy szukają głosów lektorskich do realizacji dowolnych nagrań. Mogą to być drobne prezentacje czy komunikaty, jak również poważne projekty filmowe na światową skalę.

 

Jako, że już od kilkunastu lat działam w branży lektorskiej, stworzyłem swój własny bank głosów – a dokładniej jednego głosu – odpowiednio modulowanego, dzięki czemu zyskuje on nowe brzmienia i odsłony. Jeśli interesuje Państwa mistrzowska narracja w języku angielskim, moja baza głosów ma wiele do zaoferowania.

 

Możecie bezskutecznie przeszukiwać kolejny bank głosów lektorskich, albo od razu zdecydować się na współpracę ze mną. Próbki możliwości zamieszczam w zakładce Demo lektora, do której odsyłam wszystkich zainteresowanych.

 

Oferuję Państwu znacznie więcej, niż niejeden bank głosów lektorskich. Poznajcie mój głos

Czasem lektor poszukiwany jest na ostatnią chwilę. W awaryjnych sytuacjach rewelacyjnie sprawdza się bank głosów, w którym ogłaszają się profesjonaliści i amatorzy, gotowi przygotować nagranie lektorskie w ciągu kilku godzin. Jednak jak łatwo się domyślić, oferowany przez bank głosów cennik jest bardzo różnorodny – porównywanie ofert, przesłuchiwanie dziesiątek demo czy zapoznawanie się z portfolio nie zawsze wchodzą w grę.


Alternatywnym rozwiązaniem jest postawienie na sprawdzonego lektora. Profesjonalisty, z którym współpracowaliśmy w przeszłości lub który cieszy się dobrą opinią w branży. Takiego, jak ja. I choć mój głos lektorski na stałe gości w wielu bazach głosów lektorów, tutaj zamówią Państwo nagranie od ręki. Jeśli tylko będzie to możliwe, natychmiast przejdę do realizacji zlecenia, użyczając głosu do filmu, reklamy czy innego projektu.

 

Moja własna baza głosów lektorskich odpowiada potrzebom wymagających klientów, szukających udźwiękowienia w formie podkładu lektorskiego w języku angielskim. Nagranie lektorskie przygotuję we własnym studio, co pozwoli Państwu cieszyć się efektem mojej pracy w ciągu zaledwie kilku godzin od złożenia zamówienia. Jak widać, bank lektorów nie w każdym przypadku jest najlepszym wyborem. Bywa, że wybór lektora będącego w gotowości Tu i Teraz, znacznie bardziej się opłaca.

lektor do audiobooków
Moj głos w j. angielskim do filmu "Ukraine – The Birth of a Nation" - Jerzego Hoffmana
Otwórz film
wynajem lektora
Moje dema

Przedstawiam Państwu kilka próbek z portfelu moich nagrań, prezentujących możliwości mojego głosu i dykcji.

/ baza głosów lektorskich /

Bank głosów

Bank głosów to zbiór profesjonalnych próbek różnych lektorów z całego świata. To właśnie w bazie głosów można sprawdzić jak dany lektor brzmi, czy jego głos będzie odpowiedni do Twojego projektu.

lektor do reklamy

Obecnie to pokaźnych rozmiarów baza głosów lektorskich, zbiór różnorodnych nagrań lektorów, spośród których można dowolnie wybierać takie, jakich potrzebujemy. Bank lektorów jest wyjątkowym miejscem w sieci, w którym każdy lektor może zaprezentować swoje umiejętności. Głos lektora jest odpowiednio skategoryzowany i przyporządkowane są do niego odpowiednie cechy, które umożliwiają łatwiejsze wyszukanie lektora np. po barwie głosu.

 

Do banku głosów zaglądają producenci radiowi i telewizyjni, przedsiębiorcy i klienci indywidualni. Słowem, wszyscy, którzy szukają lektorów do realizacji dowolnych nagrań. Mogą to być drobne prezentacje czy komunikaty, jak również poważne projekty filmowe na światową skalę. Właśnie w banku głosów lektorskim można z powodzeniem znaleźć odpowiedni głos do reklamy, prezentacji czy audiobooków.
 

Jako, że już od kilkunastu lat działam jako profesjonalny lektor, stworzyłem swój własny bank głosów – a dokładniej jednego głosu – odpowiednio modulowanego, dzięki czemu zyskuje on nowe brzmienia i odsłony. Jeśli interesuje Państwa mistrzowska narracja w języku angielskim, mam wiele do zaoferowania jako lektor angielski.

Jeżeli masz pytania napisz do mnie
lub wypełnij formularz kontaktowy
Wyślij