Lektor angielski: bajki i gry komputerowe

Bajki czy gry komputerowe to forma rozrywki, która w dobrze pokierowany sposób może bawić i uczyć. Interaktywne bajki do doskonała forma nauki języka angielskiego, w których idealnie sprawdzi się lektor angielski, który biegle włada językiem polskim i angielskim. Doskonała znajomość obu języków umożliwia mi przygotowanie jeszcze lepszej jakości nagrań lektorskich.
 

Zakres moich usług lektorskich nie pomija rozwiązań dla dzieci i młodzieży. Prawidłowa edukacja najmłodszych to nie tylko nauka języka w szkole czy przedszkolu. To również obcowanie z językiem angielskim poprzez zabawę i wypoczynek. Bajki w języku angielskim czy gry edukacyjne to doskonałe uzupełnienie tradycyjnych form nauki języka angielskiego.
 

Doskonale znam branże rozrywkową, w której wiele razy użyczałem swojego głosu lektorskiego. Nie są dla mnie obce wymogi, jakie powinien spełnić lektor angielski do bajek dla dzieci.
 

Moje usługi lektorskie to idealne rozwiązanie dla firm, które pragną przygotować anglojęzyczną wersję bajki lub gry komputerowej i wykorzystać do tego profesjonalnego lektora.

lektor do audiobooków
Moj głos w j. angielskim do filmu "Ukraine – The Birth of a Nation" - Jerzego Hoffmana
Otwórz film
wynajem lektora
Moje dema

Przedstawiam Państwu kilka próbek z portfelu moich nagrań, prezentujących możliwości mojego głosu i dykcji.

/ baza głosów lektorskich /

Bank głosów

Bank głosów to zbiór profesjonalnych próbek różnych lektorów z całego świata. To właśnie w bazie głosów można sprawdzić jak dany lektor brzmi, czy jego głos będzie odpowiedni do Twojego projektu.

lektor do reklamy

Obecnie to pokaźnych rozmiarów baza głosów lektorskich, zbiór różnorodnych nagrań lektorów, spośród których można dowolnie wybierać takie, jakich potrzebujemy. Bank lektorów jest wyjątkowym miejscem w sieci, w którym każdy lektor może zaprezentować swoje umiejętności. Głos lektora jest odpowiednio skategoryzowany i przyporządkowane są do niego odpowiednie cechy, które umożliwiają łatwiejsze wyszukanie lektora np. po barwie głosu.

 

Do banku głosów zaglądają producenci radiowi i telewizyjni, przedsiębiorcy i klienci indywidualni. Słowem, wszyscy, którzy szukają lektorów do realizacji dowolnych nagrań. Mogą to być drobne prezentacje czy komunikaty, jak również poważne projekty filmowe na światową skalę. Właśnie w banku głosów lektorskim można z powodzeniem znaleźć odpowiedni głos do reklamy, prezentacji czy audiobooków.
 

Jako, że już od kilkunastu lat działam jako profesjonalny lektor, stworzyłem swój własny bank głosów – a dokładniej jednego głosu – odpowiednio modulowanego, dzięki czemu zyskuje on nowe brzmienia i odsłony. Jeśli interesuje Państwa mistrzowska narracja w języku angielskim, mam wiele do zaoferowania jako lektor angielski.

Jeżeli masz pytania napisz do mnie
lub wypełnij formularz kontaktowy
Wyślij