Lektor do audiobooków

Audiobooki cieszą się coraz większą popularnością w Polsce i za granicą.

Dlatego oferuję Państwu swoje usługi w zakresie anglojęzycznego lektora do audiobooków. Posiadam w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie, co mogą potwierdzić moi zadowoleni klienci, dla których świadczyłem usługi lektorskie.

Moje usługi sprawdzą się idealnie dla wydawnictw, przygotowujących anglojęzyczne wersje audiobooków w celu promocji książki poza granicami Polski.

Nagrywam najbardziej wymagające dźwięki audio o charakterze książek i materiałów audio, czyli audiobooki i e-booki. Realizuję nagrania lektorskie audiobooków do filmów, bajek, animacji, scenki, monologi, dialogi. Nagrywam narracje do książek, bajek, filmów wideo, filmów szkoleniowych oraz prezentacji o charakterze audiobook.

Moją pracę wyróżnia wyjątkowa dbałość o każdą wymawianą sylabę. Lektor audiobooków musi zadbać o najwyższą jakość nagrywanego dźwięku. Piękny, wyraźni i płynny dźwięk to podstawa dobrego odbioru każdego audiobooka. Wiem o tym doskonale, dlatego pracuje na najlepszym sprzęcie we własnym studio nagrań.

lektor do audiobooków
Moj głos w j. angielskim do filmu "Ukraine – The Birth of a Nation" - Jerzego Hoffmana
Otwórz film
wynajem lektora
Moje dema

Przedstawiam Państwu kilka próbek z portfelu moich nagrań, prezentujących możliwości mojego głosu i dykcji.

/ baza głosów lektorskich /

Bank głosów

Bank głosów to zbiór profesjonalnych próbek różnych lektorów z całego świata. To właśnie w bazie głosów można sprawdzić jak dany lektor brzmi, czy jego głos będzie odpowiedni do Twojego projektu.

lektor do reklamy

Obecnie to pokaźnych rozmiarów baza głosów lektorskich, zbiór różnorodnych nagrań lektorów, spośród których można dowolnie wybierać takie, jakich potrzebujemy. Bank lektorów jest wyjątkowym miejscem w sieci, w którym każdy lektor może zaprezentować swoje umiejętności. Głos lektora jest odpowiednio skategoryzowany i przyporządkowane są do niego odpowiednie cechy, które umożliwiają łatwiejsze wyszukanie lektora np. po barwie głosu.

 

Do banku głosów zaglądają producenci radiowi i telewizyjni, przedsiębiorcy i klienci indywidualni. Słowem, wszyscy, którzy szukają lektorów do realizacji dowolnych nagrań. Mogą to być drobne prezentacje czy komunikaty, jak również poważne projekty filmowe na światową skalę. Właśnie w banku głosów lektorskim można z powodzeniem znaleźć odpowiedni głos do reklamy, prezentacji czy audiobooków.
 

Jako, że już od kilkunastu lat działam jako profesjonalny lektor, stworzyłem swój własny bank głosów – a dokładniej jednego głosu – odpowiednio modulowanego, dzięki czemu zyskuje on nowe brzmienia i odsłony. Jeśli interesuje Państwa mistrzowska narracja w języku angielskim, mam wiele do zaoferowania jako lektor angielski.

Jeżeli masz pytania napisz do mnie
lub wypełnij formularz kontaktowy
Wyślij