Lektor do reklamy radiowej i telewizyjnej

Oferuję nagrania lektorskie po angielsku – doskonały angielski głos, idealne brzmienie, fantastyczna dykcja. Te wszystkie cechy potrzebne są przy tworzeniu reklamy radiowej. Na nie właśnie nasi potencjalni klienci zwrócą największą uwagę.

Dlatego warto dobrze zastanowić się zanim wybierzemy głos lektorski do reklamy radiowej lub telewizyjnej. Kluczem odbioru tej formy przekazu marketingowego jest odbiór głosu, który usłyszymy w radiu czy telewizji. Lektor do reklamy musi idealnie odzwierciedlić w swoim głosie zamysł i przekaz twórców reklamy.

W przypadku produkcji reklamy anglojęzycznej w Polsce musimy pamiętać, by głos lektorski został podłożony przez osoby, dla których jest to język ojczysty (native speaker’a), w innym przypadku ryzykują Państwo fatalną wpadkę, która nie pomoże w pozyskiwaniu nowego rynku, a wręcz przeciwnie – narazi Państwa na straty i drwiny. Tu liczy się nie tylko ładny głos i dykcja, ale również odpowiedni akcent lektora do reklamy.

Oferuję profesjonalne nagrania lektorskie w języku angielskim, do których posiadam wszystkie niezbędne cechy. Do każdej realizacji profesjonalnej anglojęzycznej reklamy radiowej bądź telewizyjnej podchodzę w sposób indywidualny. W każdy swój podkład lektorski wkładam 100% umiejętności i zaangażowania.

lektor do audiobooków
Moj głos w j. angielskim do filmu "Ukraine – The Birth of a Nation" - Jerzego Hoffmana
Otwórz film
wynajem lektora
Moje dema

Przedstawiam Państwu kilka próbek z portfelu moich nagrań, prezentujących możliwości mojego głosu i dykcji.

/ baza głosów lektorskich /

Bank głosów

Bank głosów to zbiór profesjonalnych próbek różnych lektorów z całego świata. To właśnie w bazie głosów można sprawdzić jak dany lektor brzmi, czy jego głos będzie odpowiedni do Twojego projektu.

lektor do reklamy

Obecnie to pokaźnych rozmiarów baza głosów lektorskich, zbiór różnorodnych nagrań lektorów, spośród których można dowolnie wybierać takie, jakich potrzebujemy. Bank lektorów jest wyjątkowym miejscem w sieci, w którym każdy lektor może zaprezentować swoje umiejętności. Głos lektora jest odpowiednio skategoryzowany i przyporządkowane są do niego odpowiednie cechy, które umożliwiają łatwiejsze wyszukanie lektora np. po barwie głosu.

 

Do banku głosów zaglądają producenci radiowi i telewizyjni, przedsiębiorcy i klienci indywidualni. Słowem, wszyscy, którzy szukają lektorów do realizacji dowolnych nagrań. Mogą to być drobne prezentacje czy komunikaty, jak również poważne projekty filmowe na światową skalę. Właśnie w banku głosów lektorskim można z powodzeniem znaleźć odpowiedni głos do reklamy, prezentacji czy audiobooków.
 

Jako, że już od kilkunastu lat działam jako profesjonalny lektor, stworzyłem swój własny bank głosów – a dokładniej jednego głosu – odpowiednio modulowanego, dzięki czemu zyskuje on nowe brzmienia i odsłony. Jeśli interesuje Państwa mistrzowska narracja w języku angielskim, mam wiele do zaoferowania jako lektor angielski.

Jeżeli masz pytania napisz do mnie
lub wypełnij formularz kontaktowy
Wyślij