Lektor do zapowiedzi telefonicznych

Zapowiedzi telefoniczne są dla firmy bardzo ważnym elementem wizerunkowym. Ich staranne przygotowanie może zachęcić klientów do kontaktu lub wręcz przeciwnie – skutecznie ich odstraszyć.

 

Oferuję Państwu swoje usługi w zakresie anglojęzycznego lektora do zapowiedzi głosowych, powitań telefonicznych, komunikatów IVR oraz ich konfigurację w centrali telefonicznej.

 

Dobry lektor telefoniczny to podstawa w biznesie. To nie tylko piękny głos poruszający ludzi. Jest to również wizytówka firmy podnosząca jej prestiż. Zapowiedź telefoniczna przez lektora może być dodatkową formą skutecznej reklamy.

 

Mam na swoim koncie liczne nagrania lektorskie, nie tylko zapowiedzi dla centrali IVR, ale także nagrania lektorskie do prezentacji multimedialnych, szkoleń czy udźwiękowienie reklam telewizyjnych.

 

Posiadam idealną dykcję, umiejętność dostosowania modulacji głosu do treści komunikatu i jego odbiorców, a także odpowiednie tempo wypowiadanych kwestii. Odznaczam się przyjazną, budzącą zaufanie barwą głosu. Dzięki temu odsłuchiwanie nagranych przeze mnie wypowiedzi nie będzie dla słuchaczy uciążliwe czy nieprzyjemne.

 

Posiadane przeze mnie doświadczenie sprawia, że będę w stanie sprostać stawianym przez Państwa wymaganiom dotyczącym komunikatów głosowych IVR. Przy użyciu głosu mogę oddać klimat, który najlepiej pasuje do wizerunku danej firmy, wzbudzić zaufanie do treści nagrania lektorskiego. W zależności od wymagań projektu, nagrania lektorskie mogą być dynamiczne lub spokojne.

 

Zapowiedzi telefoniczne nagrywam w różnych wariantach, od prostych powitań po pełne pakiety nagrań do wielopoziomowych systemów IVR.

lektor do audiobooków
Moj głos w j. angielskim do filmu "Ukraine – The Birth of a Nation" - Jerzego Hoffmana
Otwórz film
wynajem lektora
Moje dema

Przedstawiam Państwu kilka próbek z portfelu moich nagrań, prezentujących możliwości mojego głosu i dykcji.

/ baza głosów lektorskich /

Bank głosów

Bank głosów to zbiór profesjonalnych próbek różnych lektorów z całego świata. To właśnie w bazie głosów można sprawdzić jak dany lektor brzmi, czy jego głos będzie odpowiedni do Twojego projektu.

lektor do reklamy

Obecnie to pokaźnych rozmiarów baza głosów lektorskich, zbiór różnorodnych nagrań lektorów, spośród których można dowolnie wybierać takie, jakich potrzebujemy. Bank lektorów jest wyjątkowym miejscem w sieci, w którym każdy lektor może zaprezentować swoje umiejętności. Głos lektora jest odpowiednio skategoryzowany i przyporządkowane są do niego odpowiednie cechy, które umożliwiają łatwiejsze wyszukanie lektora np. po barwie głosu.

 

Do banku głosów zaglądają producenci radiowi i telewizyjni, przedsiębiorcy i klienci indywidualni. Słowem, wszyscy, którzy szukają lektorów do realizacji dowolnych nagrań. Mogą to być drobne prezentacje czy komunikaty, jak również poważne projekty filmowe na światową skalę. Właśnie w banku głosów lektorskim można z powodzeniem znaleźć odpowiedni głos do reklamy, prezentacji czy audiobooków.
 

Jako, że już od kilkunastu lat działam jako profesjonalny lektor, stworzyłem swój własny bank głosów – a dokładniej jednego głosu – odpowiednio modulowanego, dzięki czemu zyskuje on nowe brzmienia i odsłony. Jeśli interesuje Państwa mistrzowska narracja w języku angielskim, mam wiele do zaoferowania jako lektor angielski.

Jeżeli masz pytania napisz do mnie
lub wypełnij formularz kontaktowy
Wyślij