Nagrania lektorskie - profesjonalny lektor do filmów

Interesują Państwa nagrania lektorskie w języku angielskim? Doskonale trafiliście. Od 2005 r. pracuję, jako lektor angielski do reklamy. Mój głos lektorski można usłyszeć w filmach, reklamach telewizyjnych oraz radiowych, bajkach i grach komputerowych. Podkładałem głos do reklam różnego typu, w tym do zapowiedzi telefonicznych i innych krótkich komunikatów. Podkładałem też głos lektorski do prezentacji firmowych czy audiobooków. Nagrywam zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy, a w razie potrzeby zawsze służę fachową radą oraz sugestią. Dzięki temu, że mam swoje prywatne studio nagrań lektorskich, działam szybko, zachowując najwyższą jakość usług.

 

Profesjonalny lektor do filmów, sprawdzony lektor do reklamy

Jeśli chcieliby Państwo zlecić profesjonaliście usługi lektorskie w postaci lektora do reklamy, z przyjemnością podejmę to wyzwanie. Moja oferta jest bardzo rozbudowana, lecz gdyby w portfolio zabrakło nagrań, jakich Wam potrzeba, jestem otwarty i elastyczny. Moje studio lektorskie jest dostosowane do realizacji rozmaitych projektów.

 

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zachęcić Państwa do skorzystania z możliwości głosu lektorskiego do reklamy czy filmów, jakim obdarzyła mnie natura i który sam udoskonalam każdego dnia.

 

Pracuję głosem na szeroką skalę. Moja specjalność to nagrania lektorskie każdego rodzaju

Własne studio nagrań pozwala mi bawić się głosem, eksperymentować i zwiększać jego możliwości. W rezultacie mogę zaoferować Państwu usługi lektorskie, perfekcyjnie dopasowane do potrzeb stawianych przez konkretny projekt. Inaczej podchodzę do pracy nad nagraniem do reklamy, a inaczej zajmuję się podkładaniem głosu do zapowiedzi telefonicznych. Dzieje się tak, ponieważ wiem, że każde zamówienie wymaga indywidualnego podejścia oraz szczególnego zaangażowania. Cennik, który dopasowuję do rodzaju zamówienia jest rozsądny, o czym świadczy duże zainteresowanie moimi usługami.


Z racji tego, że nagrania lektorskie w języku angielskim zyskują na popularności, staram się wyróżniać na tle konkurencji jako lektor do reklamy w języku angielski o wyrazistej barwie głosu. Pomaga mi w tym przekonywujący głos lektora, którego brzmienie jest nazywane męskim, miękkim, a zarazem wyrafinowanym. Mój angielski znajduje się na najwyższym poziomie – jako native speaker który studiował w Anglii, mam perfekcyjną dykcję i brytyjski akcent. Jeśli więc chodzi o angielskie nagrania lektorskie nie ma przede mną żadnych tajemnic.
 

Serdecznie polecam usługi, jakie rzetelnie zrealizuję w moim studio nagrań lektorskich.

lektor do audiobooków
Moj głos w j. angielskim do filmu "Ukraine – The Birth of a Nation" - Jerzego Hoffmana
Otwórz film
wynajem lektora
Moje dema

Przedstawiam Państwu kilka próbek z portfelu moich nagrań, prezentujących możliwości mojego głosu i dykcji.

/ baza głosów lektorskich /

Bank głosów

Bank głosów to zbiór profesjonalnych próbek różnych lektorów z całego świata. To właśnie w bazie głosów można sprawdzić jak dany lektor brzmi, czy jego głos będzie odpowiedni do Twojego projektu.

lektor do reklamy

Obecnie to pokaźnych rozmiarów baza głosów lektorskich, zbiór różnorodnych nagrań lektorów, spośród których można dowolnie wybierać takie, jakich potrzebujemy. Bank lektorów jest wyjątkowym miejscem w sieci, w którym każdy lektor może zaprezentować swoje umiejętności. Głos lektora jest odpowiednio skategoryzowany i przyporządkowane są do niego odpowiednie cechy, które umożliwiają łatwiejsze wyszukanie lektora np. po barwie głosu.

 

Do banku głosów zaglądają producenci radiowi i telewizyjni, przedsiębiorcy i klienci indywidualni. Słowem, wszyscy, którzy szukają lektorów do realizacji dowolnych nagrań. Mogą to być drobne prezentacje czy komunikaty, jak również poważne projekty filmowe na światową skalę. Właśnie w banku głosów lektorskim można z powodzeniem znaleźć odpowiedni głos do reklamy, prezentacji czy audiobooków.
 

Jako, że już od kilkunastu lat działam jako profesjonalny lektor, stworzyłem swój własny bank głosów – a dokładniej jednego głosu – odpowiednio modulowanego, dzięki czemu zyskuje on nowe brzmienia i odsłony. Jeśli interesuje Państwa mistrzowska narracja w języku angielskim, mam wiele do zaoferowania jako lektor angielski.

Jeżeli masz pytania napisz do mnie
lub wypełnij formularz kontaktowy
Wyślij