O mnie

Jestem angielskim lektorem i tłumaczem. Mój głos lektorski nadaje ton filmom, reklamom, zapowiedziom telefonicznym oraz spotom telewizyjnym i radiowym. Ponadto realizuję nagrania do gier komputerowych i bajek, wzbogacając je ciekawym brzmieniem, które wpada w ucho. W dzisiejszych czasach profesjonalny lektor to osoba poszukiwana nie tylko przez twórców filmowych, ale także przez biznesmenów. Coraz więcej przedsiębiorców zatrudnia lektorów do tłumaczeń oraz prezentowania ich firm na różnych płaszczyznach. To ważny element biznesu, dążącego do rozwoju. O tym również miałem okazję się przekonać, użyczając swój głos lektorski klientom z różnych branż. Pracowałem przy wielu projektach, wzbogacając je głosem o nietuzinkowym brzmieniu.

 

Oferuję Państwu usługi lektorskie i tłumaczenia znakomitej jakości. Ich cena pozostaje przystępna, co więcej – idą w parze z pełną fachowością. Jestem w stanie przygotować nagranie lektorskie zgodne z dowolnymi wytycznymi. Takie, dzięki któremu słuchacze lub widzowie będą identyfikować się z lektorem.

 

Od wielu lat spełniam się, jako profesjonalny lektor anglojęzyczny. Mój głos jest do Państwa dyspozycji

„Perełka wśród lektorów” – o takim wyróżnieniu marzy każdy ambitny, profesjonalny lektor. Miałem zaszczyt usłyszeć te słowa od jednego z twórców filmowych, który współpracował już z dziesiątkami lektorów. Inni klienci napisali o mnie: „Pięknie wymawia polskie nazwy”, „Nagrywa we własnym studio lektorskim”, „Ten brytyjski głos jest doceniany przez światowe kanały radiowe i telewizyjne.” Takie słowa stanowią największą pochwałę, lepszą od każdego wynagrodzenia. Mój głos lektora został uznany nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także przez wielkie osobistości, w tym Jerzego Hoffmana, reżysera filmu „Ukraine-Birth of a Nation”, do którego realizowałem nagrania lektorskie.

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że głos lektora musi być wyrazisty, a jednocześnie miękki. Przyjemny, ale niebanalny. Zapadający w pamięć, lecz nieprzytłaczający. Zadanie ułatwia mi wiele lat doświadczenia, podczas których codziennie doskonaliłem umiejętności związane z artykulacją, dykcją i modulowaniem głosu.

 

Proponuję Państwu usługi lektorskie, w ramach których mój profesjonalny głos lektora uatrakcyjni realizowany projekt. Cena zostanie ustalona indywidualnie, jednak bez obaw – cennik jaki przygotowałem jest atrakcyjny, wręcz bezkonkurencyjny. Przekonają się o tym Państwo, kontaktując się ze mną telefonicznie lub e-mailowo.

lektor do audiobooków
Moj głos w j. angielskim do filmu "Ukraine – The Birth of a Nation" - Jerzego Hoffmana
Otwórz film
wynajem lektora
Moje dema

Przedstawiam Państwu kilka próbek z portfelu moich nagrań, prezentujących możliwości mojego głosu i dykcji.

/ baza głosów lektorskich /

Bank głosów

Bank głosów to zbiór profesjonalnych próbek różnych lektorów z całego świata. To właśnie w bazie głosów można sprawdzić jak dany lektor brzmi, czy jego głos będzie odpowiedni do Twojego projektu.

lektor do reklamy

Obecnie to pokaźnych rozmiarów baza głosów lektorskich, zbiór różnorodnych nagrań lektorów, spośród których można dowolnie wybierać takie, jakich potrzebujemy. Bank lektorów jest wyjątkowym miejscem w sieci, w którym każdy lektor może zaprezentować swoje umiejętności. Głos lektora jest odpowiednio skategoryzowany i przyporządkowane są do niego odpowiednie cechy, które umożliwiają łatwiejsze wyszukanie lektora np. po barwie głosu.

 

Do banku głosów zaglądają producenci radiowi i telewizyjni, przedsiębiorcy i klienci indywidualni. Słowem, wszyscy, którzy szukają lektorów do realizacji dowolnych nagrań. Mogą to być drobne prezentacje czy komunikaty, jak również poważne projekty filmowe na światową skalę. Właśnie w banku głosów lektorskim można z powodzeniem znaleźć odpowiedni głos do reklamy, prezentacji czy audiobooków.
 

Jako, że już od kilkunastu lat działam jako profesjonalny lektor, stworzyłem swój własny bank głosów – a dokładniej jednego głosu – odpowiednio modulowanego, dzięki czemu zyskuje on nowe brzmienia i odsłony. Jeśli interesuje Państwa mistrzowska narracja w języku angielskim, mam wiele do zaoferowania jako lektor angielski.

Jeżeli masz pytania napisz do mnie
lub wypełnij formularz kontaktowy
Wyślij