Nagrania lektorskie do reklam

Agencja reklamowa często ma problemy z doborem odpowiedniego głosu lektorskiego, w celu utworzenia reklamy obcojęzycznej.

 

Oferuję Państwu swoje usługi w zakresie angielskiego native speaker’a dla agencji reklamowych. To nie do końca umiejętności, których można się nauczyć – z nimi trzeba się po prostu urodzić.

 

Jeśli mówimy o języku angielskim, to oczywiste, że native speaker będzie znacznie lepszym lektorem do takiej reklamy, aniżeli osoba, która umiejętność posługiwania się tym językiem nabyła jedynie w drodze edukacji w Polsce. To zasadnicza różnica.

 

Osoby, które w Anglii spędziły większość swego życia po prostu „czują” ten język.

 

Jeśli chodzi o tworzenie filmu z narracją, jest kilka rzeczy, które musisz rozwiązać. Jakość filmu musi być perfekcyjna, ale dźwięk jest równie ważny, ponieważ pomaga przekazać wiadomość i stanowi podstawę tego, co przyciągnie uwagę widza. Mówiąc prościej, profesjonalny lektor może znacznie zwiększyć potencjał Twojej marki do bycia zauważonym.

 

Reklama – wiele marek tworzy filmy, których celem jest zachęcenie widza do działania – na przykład zakupu towarów lub usług. Jeśli masz wezwanie do działania, Twój lektor musi zaprezentować go jasno i zwięźle.

 

Głos narratora powinien być przyjemny dla słuchacza i zachęcać go do śledzenia fabuły. Dobry lektor musi mieć przede wszystkim doskonałą dykcję, w przeciwnym wypadku jego kwestia może być niezrozumiała dla słuchacza nagrania. Poza tym lektor angielski powinien także umiejętnie dopasowywać modulację głosu do odbiorców, a także dbać o prawidłowe tempo wypowiadanych kwestii.

 

Twój odbiorca chce mieć zaufanie do Ciebie i Twojej marki. Wybór lektora, którego głos brzmi pewnie i wiarygodnie, z pewnością pomoże Ci w osiągnięciu tego zaufania.

lektor do audiobooków
Moj głos w j. angielskim do filmu "Ukraine – The Birth of a Nation" - Jerzego Hoffmana
Otwórz film
wynajem lektora
Moje dema

Przedstawiam Państwu kilka próbek z portfelu moich nagrań, prezentujących możliwości mojego głosu i dykcji.

/ baza głosów lektorskich /

Bank głosów

Bank głosów to zbiór profesjonalnych próbek różnych lektorów z całego świata. To właśnie w bazie głosów można sprawdzić jak dany lektor brzmi, czy jego głos będzie odpowiedni do Twojego projektu.

lektor do reklamy

Obecnie to pokaźnych rozmiarów baza głosów lektorskich, zbiór różnorodnych nagrań lektorów, spośród których można dowolnie wybierać takie, jakich potrzebujemy. Bank lektorów jest wyjątkowym miejscem w sieci, w którym każdy lektor może zaprezentować swoje umiejętności. Głos lektora jest odpowiednio skategoryzowany i przyporządkowane są do niego odpowiednie cechy, które umożliwiają łatwiejsze wyszukanie lektora np. po barwie głosu.

 

Do banku głosów zaglądają producenci radiowi i telewizyjni, przedsiębiorcy i klienci indywidualni. Słowem, wszyscy, którzy szukają lektorów do realizacji dowolnych nagrań. Mogą to być drobne prezentacje czy komunikaty, jak również poważne projekty filmowe na światową skalę. Właśnie w banku głosów lektorskim można z powodzeniem znaleźć odpowiedni głos do reklamy, prezentacji czy audiobooków.
 

Jako, że już od kilkunastu lat działam jako profesjonalny lektor, stworzyłem swój własny bank głosów – a dokładniej jednego głosu – odpowiednio modulowanego, dzięki czemu zyskuje on nowe brzmienia i odsłony. Jeśli interesuje Państwa mistrzowska narracja w języku angielskim, mam wiele do zaoferowania jako lektor angielski.

Jeżeli masz pytania napisz do mnie
lub wypełnij formularz kontaktowy
Wyślij